Піротехнічний автомобіль, швидкісний човен, планшети 

Урочисте вручення техніки відбулось сьогодні. 12 рятувальників області нагородили відзнаками ДСНС України за мужність і відвагу, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість проявлені під час виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану.

Серед нагород нагрудні знаки «Знак Пошани» та «За відвагу в надзвичайній ситуації», а також Почесні грамоти.
Ще п’ятьом рятувальникам присвоєно чергові спеціальні звання.

Для аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області перший заступник Голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир Орлов вручив сертифікати на отримання піротехнічного автомобіля та швидкісного човна.

Дніпровський міський голова Борис Філатов надав для рятувальників Дніпра 250 комплектів сучасного бойового одягу та 350 пожежних рукавів, а також 20 планшетів якими будуть обладнані пожежні автомобілі.

Планшети мають картографічні дані джерел протипожежного водопостачання, лісових масивів, карту повітряних тривог та іншу інформацію, яка необхідна для користування під час виконання оперативної роботи пожежно-рятувального підрозділу.