В межах проєкту планується роздати 350 продуктових наборів, 350 гігієнічних наборів для дорослих та 200 наборів для дітей


Він триватиме три місяці, до серпня 2022 року.

Проєкт реалізовується в Павлограді командою громадської організації «Жінки західного Донбасу» за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Як розповіла голова правління ГО «Жінки Західного Донбасу», керівниця проєкту Анжела Шевцова перші 115 продуктових наборів та 115 наборів із засобами гігієни уже вручили переселенкам, які знайшли прихисток у громаді.

«Звичайно, надати допомогу всім переселенцям, що проживають в Павлограді, ми не зможемо. Сьогодні ми запросили жінок із дітьми та людей старшого віку, що мешкають в одному з гуртожитків міста. Ми формували набори, враховуючи, що найперше потрібно для дому, щоб люди могли на перших порах бути забезпеченими необхідними речами. Попереду ще дві закупівлі продуктових та гігієнічних наборів», – розповіла Анжела Шевцова.

Вона також подякувала за підтримку міській владі, волонтерам, що допомогли розподілити та упакувати набори, і також ПРООН за турботу про людей, що вимушені були покинути свої домівки.

Переселенці також дякували за турботу, кажуть, що для них це суттєва підтримка у цей складний період життя. І не тільки матеріальна, а й моральна, бо стає легше, коли розумієш, що ти не залишився сам на сам зі своїми проблемами.