18 червня 2022 року на 86-му році перестало битися серце лікаря Кічанова Валентина Андрійовича


Про це повідомляється на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

Валентин Андрійович народився 1 листопада 1936 року. У 1960 році він закінчив Бакинський медичний інститут за спеціальністю – лікувальна справа, кваліфікація – лікар і майже 10 років працював лікарем-хірургом.

З 1968 року впродовж 20 років він очолював Павлоградський відділ охорони здоров’я. Під його керівництвом здійснювалась розбудова медичної інфраструктури не тільки нашого міста, а й усього регіону. Всього за час його керівництва було створено біля 40 великих, середніх та малих закладів охорони здоров’я, більшість з яких продовжує працювати та надавати допомогу людям й сьогодні.

З червня 1988 року займав посаду лікаря-хірурга дитячої лікарні МСЧ-1 ЦМСЧ-56 м. Павлограда, а з 2001 року працював лікарем-ортопедом-травматологом міської лікарні № 1 м. Павлограда.

З грудня 2011 року був переведений на посаду лікаря-ортопеда-травматолога КЗ «Центр Первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда».
Валентин Андрійович присвятив медицині понад 50 років свого життя і неодноразово був нагороджений орденами та медалями, почесними грамотами й подяками.