Аграрії готуються до збору ранніх зернових 

Про те як живе під час війни Павлоградський район розповів під час брифінгу голова Павлоградської РВА Сергій Рублевський

«Павлоградський район – наполовину промисловий, наполовину аграрний. В обох напрямках усе добре. Промислові підприємства, великий та малий бізнес – працюють, – зазначив Сергій Рублевський. – У аграріїв зараз гаряча пора. Ось-ось треба буде жати ранні зернові. Першою збиратимуть озиму пшеницю. Коли розпочнуть – залежить від погоди».

За його словами, повертаються додому мешканці, відновив роботу майже увесь бізнес, на підході жнива. Працюють магазини, аптеки, лікарні, комунальні підприємства.


В районі загалом майже 150 тис. га посівів. Серед топ-3 культур – пшениця, соняшник, ріпак. Сіють і ячмінь, сою та гречку.

«Дивимося вперед з оптимізмом. Гуртуємося, аби разом пережити важкі часи. Не маємо жодних сумнівів у нашій перемозі», – сказав очільник району.

В усіх громадах готуються до нового навчального року. Роблять все, аби діти змогли безпечно повернутися за парти. Зараз перевіряють та облаштовують укриття.

Павлоградщина прийняла понад 15 тис. переселенців. Їм допомають волонтери, а ще пропонують роботу на великих підприємствах.