Це харчові продукти, засоби гігієни, одяг

Завдяки Релігійній місії «Карітас-Спес римо-католицької церкви в Україні» на сьогодні Павлоградський регіон уже отримав чотири гуманітарні фури з різних країн Європи.

«Допомагати почали як тільки почалася повномасштабна війна у 2022 році. Допомагаємо переселенцям та людям, які потерпають від війни. Офіційно в Павлограді не було організації «Карітас». Нам запропонував наш настоятель римо-католицької церкви у Павлограді отець Збіґнєв прийняти гуманітарну фуру. Ми знайшли того, хто безкоштовно надав нам місце, де ми можемо розвантажити цю машину. В основному це продукти харчування, засоби гігієни, ліки, одяг. На сьогодні ми вже прийняли 4 великі фури з різних країн – Польща, Словенія, Німеччина, Італія. В основному ми допомагаємо переселенцям, що мешкають у селах. Сільські ради нам надають дані скільки там проживає людей, що втекли від війни. Ми веземо туди і роздаємо. Допомагають транспортом наші друзі, безкоштовно. Кожен допомагає як може», – розповіла волонтер релігійної місії «Карітас» у Павлограді з парафії Архангела Михаїла римо-католицької церкви Наталія Пахомова.

Гуманітарну допомогу від «Карітас» уже отримали переселенці, що мешкають у Павлограді та селах Павлоградського і Юр'ївського районів, а також жителі Покровська, Дружківки, Бахмута.

Допомагають також і медичним закладам.

Залишити заявку на потребу у гуманітарній допомозі можна, зателефонувавши на «гарячу лінію»: 0800 300 344
Звернутись на «гарячу лінію» можна також за будь-якими проблемними питаннями. Там проконсультують, або ж скерують до тих, хто допоможе розв'язати проблему.