Розбещував дітей своїх співмешканок


Мешканцю Дніпропетровської області вручили підозру за фактами розбещення неповнолітніх, сексуального насильства щодо двох малолітніх дітей, а також у виготовленні та примусі до створення дитячої порнографії за їх участю. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

У ході міжнародного співробітництва українські правоохоронці отримали інформацію від іноземних колег щодо розміщення в мережі інтернет фотоматеріалів з дитячою порнографією, ймовірно виготовленою на території України.
У рамках розпочатого кримінального провадження правоохоронцям вдалося встановити, що до провадження протиправного контенту причетний житель регіону. Незаконні дії чоловік чинив щодо малолітніх дітей своїх співмешканок, з якими проживав у різні роки. Потерпілі – дві дівчини, яким на момент скоєння злочину було від 6 до 9 років.

За даними слідства, підозрюваний змушував дітей брати участь у створенні фото- та відеоматеріалів із моделюванням сексуальної поведінки та зображенням їх статевих органів.

У ході проведеного обшуку за місцем його проживання вилучено мобільний телефон, комп'ютер та електронні носії інформації, що містять близько 100 фото- та відеофайлів з дитячою порнографією, створеною з примусовою участю постраждалих, а також інших поки що не встановлених дітей від 2 до 7 років.