В області оголошено день жалоби 

Станом на ранок 28 червня вже відомо про 18 загиблих в результаті російського удару по ТЦ "Амстор". Ще 36 осіб вважаються зниклими безвісти.
У Полтавській області 28 червня оголошено Днем жалоби за загиблими в ТЦ "Амстор" Кременчука.

Про це у своєму Telegram повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Вчора в Кременчуці сталася трагедія. Країна-терорист Росія вбила наших людей. Сьогодні, 28 червня 2022 року, на території Полтавської області оголошено Днем жалоби з метою вшанування пам’яті загиблих внаслідок обстрілу ТРЦ у місті Кременчук. На знак скорботи буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Також встановлено обмеження на проведення розважальних заходів, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування. Просимо мешканців області вшанувати світлу пам’ять загиблих у Кременчуці», - повідомив Дмитро Лунін.

За його словами, на цю мить розбір завалів в ТРЦ триває. 36 осіб вважаються зниклими безвісти.

«Станом на зараз вже відомо про 18 загиблих в результаті російського удару. Ще 36 осіб вважаються зниклими безвісти. 59 осіб звернулися за медичною допомогою, 25 з них були госпіталізовані. Продовжуємо пошуки. Постраждалим надається вся необхідна допомога», – зазначив Лунін.

Як повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький в ефірі Всеукраїнського телемарафону, роботи з ліквідації наслідків ракетних ударів по ТЦ у Кременчуці триватимуть ще 2-3 дні.


За словами Малецького, у лікарні знаходяться 7 тяжко поранених людей. Всього в лікарні перебувають понад 20 осіб, а за медичною допомогою звернулося 57.

Міський голова зазначив, що у місті сьогодні буде оголошений триденний траур і буде проведено позачергову сесію міської ради.

«Міська рада допомогу виділить для лікування тих, хто постраждав внаслідок атаки рашистів», – сказав Малецький.