Мер Дніпра побував на місці вчорашнього ракетного удару по Дніпру та розповів деякі подробиці

За його словами, зараз російська пропаганда знову розганяє фейки про те, що нібито ракета прилетіла на СТО через те, що там ремонтували техніку для ЗСУ. Але жодної військової техніки там не було, на станції обслуговувалися цивільні автомобілі. Що ж до причин удару, мер Дніпра вважає, що це просто терор проти України.

Внаслідок атаки поранено 5 людей, зараз вони у лікарні. У них контузії та осколкові поранення. Загинуло двоє співробітників — гендиректор та головний бухгалтер, на момент удару вони перебували на верхньому поверсі будівлі. За словами мера, вони знехтували повітряною тривогою і не спустилися вниз. Працівники, які зробили це, залишилися живими, тому він ще раз нагадує про те, що не можна ігнорувати сирени. Постраждав приватний сектор, у будинках повибивало вікна та пробило осколками стелю. Дивом ніхто не постраждав.

Також розроблять компенсаторний механізм, щоб покрити частину витрат людям та підприємцям, будинки яких постраждали під час атаки. Зокрема, постраждалий бізнес звільнять за плату оренди та податку на землю.