Загинули 36 осіб 

З початку повномасштабної війни проти України російські війська випустили близько 400 ракет по Дніпропетровській області. Під час цих обстрілів було зруйновано 58 будівель та споруд, з них 10 – це приватні житлові будинки. Пошкоджено понад 616 будівель, споруд та комунікацій.

Врятовано 47 осіб, травмовано 103 особи, з яких 2 дітей та 8 співробітників ДСНС. Загинуло 36 осіб. Про це повідомив провідний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Качан.

Фахівець закликав жителів регіону не нехтувати сигналами «повітряна тривога», бо останнім часом дедалі більше людей сприймають їх недостатньо відповідально. Звернувся Сергій Качан і до суб’єктів господарювання:

«В обов’язковому порядку ви повинні розробити інструкції для вашого персоналу – як він має поводитися під час повітряної тривоги. Також розробити систему оповіщення відвідувачів та обов’язково сказати, де є місце найближчого укриття та як туди пройти. Від вас залежить життя вас та ваших відвідувачів».