Волонтери релігійної місії «Карітас-Спес Україна» римо-католицької церкви у Павлограді надають допомогу переселенцям з перших днів війни


За цей час продуктові набори, засоби гігієни отримали вимушені переселенці, що мешкають у громадах Павлоградського та Юр’ївського регіонів, Павлограді, а також мешканці сходу України. 

Нещодавно волонтери відвідали Вербківську громаду. Продуктовими наборами підтримали переселенців, що оселились у громаді.

Люди, котрі вимушені були тікати від війни, кажуть, що для них – це дуже потрібна допомога, а ще приємно відчувати, що про них турбуються, що вони не одні.

«Я сьогодні приходжу уже другий раз, отримую продуктові набори. Для нас це дуже велика допомога. Дякую всім людям, що допомагають нам. Але не втрачаю надію повернутись додому», – розповідає Тетяна з Лисичанська.

За словами начальниці відділу соціального захисту населення виконкому Вербківської громади Оксани Яцунок, зараз збільшилась кількість організацій, що надають гуманітарну допомогу. Спочатку допомогу отримували лише від «Карітас», а ще мешканці селища приносили їжу та одяг.

Вербківська громада прихистила 526 переселенців. Найбільше у В'язівку – 200 осіб.

Довідково

Релігійна Місія «Карітас Спес Україна» є гуманітарною і благодійною організацією.