У Новомосковському районі поліцейський разом з товаришем - військовослужбовцем врятували 7-річну дівчинку, яка ледь не потонула у річці


Повідомляє пресслужба обласного управління поліції.

Ввечері 2 липня начальник відділу реагування патрульної поліції Новомосковського районного відділу поліції Валерій Горобець разом з родиною та друзями приїхали на берег річки відпочити.

В один момент неподалік від себе вони почули вигуки про допомогу. Не вагаючись, Валерій з товаришем – військовослужбовцем, командиром 121 полку зв’язку Всеволодом Кіріченком, кинулися до водойми. У воді вони побачили мати з двома маленькими доньками, які тонули та кликали допомогу.

«Одну дівчинку та матір ми одразу витягнули на берег, а друга дитина зникла з поля зору. Ми одразу взялися обстежувати дно річки. Мій товариш руками під водою відчув дівчинку та витягнув її на поверхню. На березі виявилось, що дитина вже не дихає. Час ішов на хвилини, тому я одразу почав робити дівчинці серцево-легеневу реанімацію. На щастя, мої дії виявилися ефективними і вже за кілька хвилин дівчинка прийшла до тями» – розповів поліцейський.