Працюють в полях, дякуючи ЗСУ 

На Дніпропетровщині стартували жнива. Роботи почали у всіх 7-ми районах області. Нині збирають ячмінь, пшеницю, ріпак, горох. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

 «Перший врожай дозрів, тож тепер збираємо, – сказав директор Інституту зернових культур Владислав Черчель. – Першими комбайни виїхали у Нікопольському районі. Згодом роботи розпочали на решті територій».

На одному з аграрних підприємств Дніпровського району вже наповну збирають озимий ячмінь, якого там посіяли 100 га. У серпні візьмуться за сою, з вересня – за соняшник.

«Кожен колосок – це наші сподівання, це наше життя. Дякуючи ЗСУ, працюємо в полях. Із повною віддачею, не покладаючи рук. Це наша відповідальність – дбати про продовольчу безпеку. Цього року хліб нам дістається високою ціною», – наголосив головний агроном Євген Матвійчук.

Працюють на сучасних потужних комбайнах. Вони обладнані кондиціонерами, показують рівень вологи, мають датчики врожайності.

Трохи пізніше аграрії області збиратимуть жито, овес, гречку. Восени – кукурудзу і соняшник. Загалом працюватимуть на майже 2 млн га полів. Завершити планують на початку грудня.