Підозрюється у вбивстві жінки та студента 

За вбивство жінки похилого віку в Новомосковському районі поліція Дніпра затримала 40-річного чоловіка, якого розшукували 12 років.

Також правоохоронці встановили, що зловмисник може бути причетний до вбивства студента у Дніпрі. Його тіло, загорнуте у ковдру, знайшли 4 липня у гаражі.

Співробітники кримінальної поліції з'ясували, що вбивство 21-річного парубка сталося 14 червня. Після цього підозрюваний переховувався у лісі у Новомосковському районі. 5 липня, коли в нього закінчилися гроші та їжа, убив та пограбував 59-річну жінку. Він напав на жінку, коли та  йшла лісом і багато разів ударив ножем.

Чоловіка затримали 8 липня співробітники карної поліції міста Дніпро. Також з'ясувалося, що 40-річний чоловік переховувався та розшукувався на Житомирщині з 2010 року за довільний вихід із військової частини.

У Дніпрі жив під вигаданими даними та називався різними прізвищами.

За даними фактами слідчі порушили два кримінальні провадження за статтею 115 (навмисне вбивство) КК України. Наразі правоохоронні органи проводять слідчі дії та з'ясовують подробиці зазначених злочинів.