Хлопчик пішов з дому у с. Проточі, Царичанського району 7 липня

 З того часу про його місцеперебування нічого невідомо.

Раніше в декотрих ЗМІ з'явилась інформація про те, що дитину знайшли мертвою. Проте вона не відповідає дійсності.

На сторінці у Facebook Павлоградського пошуково - рятувального кінологічного загону «Антарєс» повідомляється про те, що станом на ранок 11 липня пошуки дитини тривають.

«Станом на ранок 11.07.22 дитина не знайдена.
Нагадаємо, що поліція розпочала пошуки одразу 7.07.22 (навіть, з залученням Аєропідтримки). Наша команда з 8-ми кінологів та 4-х пошуково - рятувальних собак, ще 8.07.22 працювала за запитом поліції на місцевості весь день. А 9.07.22 до пошуків долучилися дружні організації Волонтерська група «Пошук зниклих дітей» та Громадська організація з пошуку зниклих людей Пошуковий загін «Ангел». Упродовж всього часу працюють також місцеві активісти.
Ще один складний день великої пошукової місії яка триває з моменту зникнення дитини.
Ми знов поїхали та шукали зранку до вечора, незважаючи на те, що вже 11.07.22 частина команди, разом з Елтоном, повинна виїхати на дитячо - юнацький Чемпіонат Світу з аджиліті у далеку Фінляндію. Бо зникла дитина!!! Знов перевірка різноманітних, складних та специфічних локацій. Пошук ведеться під повною координацією та в постійному супроводі поліції. На жаль, дитина не знайдена. Пошуки продовжуються»,– йдеться у повідомленні.

Прохання до всіх, хто має будь-яку інформацію, котра допоможе відшукати зниклу дитину, повідомити до поліції за номером 102.