Тварини втекли від війни на Херсонщині 

Розташоване у Криворізькому районі місто Зеленодольськ страждає не лише від постійних ворожих обстрілів, а й від навали диких кабанів. Про це заявив мер Дмитро Невеселий, повідомляє міськрада.

Кабани перемістилися до Зеленодольська з Херсонської області, рятуючись від війни. За словами Невеселого, там їх розводили мисливці у своїх угіддях. Тепер кабани блукають вулицями міста і лякають місцевих жителів, які не виїхали.

- У нас дуже багато розбито господарств, де тримали диких тварин – таких як павичі, дикі кабани, а також худобу – корови, свині. Тепер у нас дачними масивами ходять і павичі, і дикі кабани, і свині. Але свійських тварин ми намагалися збирати. Наші військові назбирали понад 35 корів, за ними стежили. Потім з'явилися їхні господарі, їх забрали. Частина цих корів забрало велике господарство, яке займається молоком, – каже Невеселий.

А от із дикими кабанами складніше, вони цілими сім'ями ходять городами людей, додав мер Зеленодольська. За його словами, люди скаржаться на непроханих гостей. Але поки що місцева влада не може вирішити цю проблему, оскільки кабанів не можна ні відловити, ні відстріляти.

Нагадаємо, сьогодні вдень ворог вдарив із «Ураганів» по Зеленодольську, рятувальники збирають небезпечні касетні елементи.