Борис Філатов прокоментував історію з позбавленням Геннадія Корбана громадянства і звернувся до влади

Як зазначив міський голова Дніпра на своїй сторінці у фейсбуку, він видалив свій вчорашній пост, який за його словами був написаний на емоціях. Сьогодні же він більш розлого висловився щодо цього інциденту.

За його словами, він би хотів задати декілька питань суспільству і президенту України. Борис Філатов зазначив, що питання подвійного громадянства обіцяють вирішити вже не один рік, але не роблять цього. А законодавство навколо отримання громадянства формалізоване та непрозоре, що залишає можливості для масових зловживань чиновників.

Він також зазначив, що проблема громадянства стосується людей в діаспорі, які можливо захочуть повернутися в Україну, або вимушених переселенців, які зараз виїхали, тікаючи від війни.

«Що відповідати сотням тисяч наших діаспорян, розкиданих усім світом, які мають суто українську ідентичність, а також по два чи три паспорти? Які отримали з такими муками громадянство України або думають це зробити. Що казати нашим заробітчанам? Просто: «Що їм казати?» — зазначив Філатов.

Загалом, він закликає владу роз’яснити ці питання більш розлого, щоб громадяни розуміли, чого чекати далі.
Повний текст звернення можна прочитати нижче.