Такі результати досліджень водоймищ області

Лабораторний контроль за якістю води водоймищ в межах міських пляжів Дніпропетровської області здійснював обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.
Станом на 22 липня 2022 року збудників інфекційних захворювань у воді водоймищ в межах міських пляжів на території області не виявлено.

На фізико-хімічні показники досліджено 7 проби води, в яких проведено 73 дослідження, з них 10 (13,6 %) не відповідали діючим нормативам по сухому залишку, хлоридам, сульфатам та ХСК – у воді річки Самара в межах дитячого пляжу м. Новомосковськ, у воді річки Вовча в межах міського пляжу м. Павлоград та у воді річки Дніпро в межах пляжу КП « Парк культури та відпочинку «Придніпровський».

Обласний центр контролю та профілактики хвороб нагадує:

враховуючи ситуацію на території області, пов’язану з воєнним станом в країні, а також з метою профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення, – відпочивати та користуватись водними об’єктами необхідно лише в дозволених місцях, в межах спеціально обладнаних пляжів та місць відпочинку при умові відсутності заборони місцевих органів влади та дотриманні всіх правил безпеки.