Внаслідок ракетних ударів та обстрілів із «Градів» постраждали місцеві жителі, зруйнована цивільна інфраструктура


Вночі проти 1 серпня окупанти здійснили обстріл Нікопольського та Криворізького районів Дніпропетровської області. Загалом зафіксовано понад 60 ударів із «Градів» по Марганцю та Червоногригорівській громаді, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

«Російська армія навмисно цілила по житлових кварталах – по людях, які в цей час спали. Поранено двох жінок. Одна з них госпіталізована. Вона перебуває у важкому стані. У Марганці пошкоджено 8 приватних будинків. В одному з них мирно спали шість дітей. Молодшому всього два роки. Усіх врятували. Діти неушкоджені», – йдеться у повідомленні.

За словами Резніченка, обстрілом зачепило кафе та швейне виробництво. Виведено з ладу електромережу. Місто частково залишилося без світла. У Червоногригорівській громаді постраждали 30 приватних будинків та автомобілі місцевих жителів. Зачепило лінію електропередач – кілька вулиць Червоногригорівки без електрики.

Також уночі росія вкотре обстріляла Харків. «Прильоти» зафіксовано у Салтівському районі, повідомив голова місцевої ОВ Олег Синегубов.

«За попередніми даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, внаслідок обстрілу 2 постраждалих», – йдеться у повідомленні.