По Синельниківському району Дніпропетровщини окупанти випустили 4 ракети ЗРК С-300

Знищено об’єкт соціальної інфраструктури. Розміри руйнувань уточнюють.

Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.


Також у Синельниківському районі було збито ворожу радіолокаційну ракету Х-59, яка летіла в напрямку Новомосковська. Внаслідок падіння уламків в Раївській громаді загорілися пожнивні залишки пшениці на площі близько 2 га. Наразі пожежу ліквідовано. Під час обстеження території також було виявлено вирву завглибшки 2 м і 4 м завширшки. Пошкоджено два приватні будинки, люди не постраждали.

У Нікополі окупанти 20 реактивними снарядами з “Градів” вдарили по території одного з підприємств. У результаті обстрілу розбито адміністративну будівлю, водогін, склади. В одному з гаражів виникла пожежа, яку вже загасили. Люди не постраждали.

Близько шостої ранку вдарили по підприємству енергетичної інфраструктури в Покровській громаді. Пошкоджено обладнання, загиблих та поранених немає. Двадцятьма снарядами зі ствольної артилерії били по Марганецької громаді, обійшлося без постраждалих і руйнувань.

Вчора пізно ввечері окупанти завдали удару по селу Велика Костромка у Криворізькому районі. Пошкоджено два будинки, сільгоспспоруди та електричні мережі.