Продавали також боєприпаси та зброю

У Дніпрі Служба безпеки України викрила волонтерів на злочинній схемі з розкрадання гуманітарної допомоги на суму майже мільйон гривень та зброї на 2 мільйони гривень. Про це повідомили у Facebook Управління СБ України у Дніпропетровській області.

В ході слідства правоохоронці встановили, що двоє дніпрян організували злочину схему на розкраданні гуманітарної допомоги з країн ЄС та від вітчизняних благодійних організацій до яких, шахраї направляли листи з проханням про допомогу для ЗСУ та ТРО.

Отриману гумдопомогу злодії складали на орендованих ними складських приміщеннях. Звідти вони продавали її на оптові бази та торговельні точки з підробними листами про списання від військових та тероборони.

З початку війни вони перепродавали продукти та іншу гуманітарну допомогу, що до них надходила. Співробітники СБУ вийшли на шахраїв та вилучили документи з продажі гумдопомоги на суму близько 850 тисяч гривень.

Також були вилучені інші документи з продажі боєприпасів та зброї на суму 2 мільйони гривень.

Наразі крадії затримані та триває досудове розслідування, обом загрожує позбавлення волі строком від 5 до 7 років з конфіскацією майна.