Ще одна людина постраждала через обстріл сьогодні вранці

Російські війська вчергове обстріляли Харків вранці 19 серпня, повідомив мер міста Ігор Терехов.

Під вогонь потрапили Київський, Основ’янський і Немишлянський райони міста.

«В одному випадку маємо попадання в житлову будівлю, попередньо одна людина постраждала. Також є приліт по інфраструктурному об’єкту. Там пожежа», – повідомив Ігор Терехов.

Крім того, у п’ятницю в Харкові оголосили день жалоби за загиблими в останні дні, коли російські війська посилено обстрілювали місто. За оцінкою Терехова, вечір 17-го і ранок 18 серпня стали «одними з найважчих для Харкова з початку війни».

 «Загинули люди, багато поранених, у тому числі – діти. Думаю, було б правильно сьогодні згадати всіх, чиї життя забрала війна, всіх, хто загинув у стінах свого дому, на вулицях рідного міста, на полі бою», – прокоментував міський голова.

Напередодні голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок російського обстрілу в місті загинули 17 людей.

17 серпня ввечері російські війська атакували Харків, ракета влучила у житловий будинок у Салтівському районі міста. Раніше повідомлялось про шістьох загиблих та 16 поранених. За останніми даними, загинули 12 людей, пошук загиблих триває.