20% – у змішаному форматі

Із 1 вересня майже 80% шкіл Дніпропетровщини планують розпочати роботу дистанційно. Ще 20% – у змішаному форматі: там проводитимуть онлайн та офлайн заняття. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ольга Горб.

«1 вересня у закладах освіти розпочнеться навчальний рік. Остаточне рішення про формат роботи приймають сільські, селищні та міські ради. Враховують безпекову ситуацію у кожній громаді», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.

Зокрема, вже готові до навчального року у Кам’янському. У більшості шкіл облаштували укриття – їх перевірили спеціальні комісії.

«38 шкіл працюватимуть у змішаному форматі – офлайн та онлайн. Це ті заклади, які підготували укриття. Ще у чотирьох школах сховищ немає – там діти навчатимуться тільки онлайн», – сказала директорка департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Наталія Рева.

Загалом у Кам’янському за шкільні парти повернуться майже 6 тисяч школярів, додала Наталія Рева. Ще понад 15 тисяч дітей навчатимуться дистанційно.