Зрадника викрили на висвітленні чергових постів з підтримкою захоплення території ворогом


Повідомляє пресслужба СБУ у Дніпропетровській області.

Ще починаючи з часів Революції Гідності, чоловік не приховував свої проросійські погляди, і дотримувався у своєму спілкуванні антиукраїнської риторики. З початку меседжі типу «народи - брати» та «росія наш друг» звучали виключно серед близького оточення. Але з початком війни в нього з’явилося бажання донести свої тезиси до більш широкої аудиторії.

Створивши акаунт у соцмережі, пости з виправдовування військової агресії та підтримки дій окупаційної влади почали розповсюджуватися в інтернет-просторі.

Ворожа інформаційна активність не пройшла даром, і на нього звернули увагу інші прихильники агресії рф. В особистому спілкуванні йому запропонували стати адміністратором двох радикальних антиукраїнських груп. Із задоволенням прийнявши пропозицію, агітатор розпочав модерацію групових блогів та підбір відповідного антидержавного контенту.

Співробітники СБУ викрили зрадника на висвітленні чергових постів з підтримкою захоплення території ворогом і завершенні роботи зі створення антиукраїнських спільнот.