Міський голова заперечив

Павлоград перетворюється на суцільну тимчасову споруду. Вони будуються без дотримання будь-яких норм і правил. І винна в цьому одна людина – головний архітектор Валентина Коценко.

Так вважає депутат міської ради Андрій Чернецький. З цього приводу він висловився під час пленарного засідання депутатів міської ради.

- У нас уже дійшло до того, що центральну вулицю міста повністю забудовано МАФами за рішенням однієї людини.
В мене складається враження, що не органи влади керують цим напрямком, а бізнес вирішує і на цьому робиться бізнес. До чого ми дійшли? Один підприємець вирішив, що Павлоград буде суцільною тимчасовою спорудою і перетворив особисто він такі місця як вул. Преображенська, Гагаріна, подивіться, що там накоїв. Далі, Степового Фронту, Орбіта, Західнодонбаська.
Я підготував звернення, а скільки ж ми виділили конкретно цьому підприємцю місць під встановлення тимчасових споруд. Там буде не менше 10, де порушуються норми установлення тимчасових споруд. Тимчасова споруда, це споруда, яка не має фундаменту. Чому не приймають ніяких дій люди, які отримують за це заробітну платню. Чому у нас не існує архітектурна рада? А не одноосібне прийняття рішення. Може потрібно припинити підставляти мера, бо подивіться скільки є нарікань на одну людину. Але ж не мер приймає рішення, приймає рішення одна особа, яка вирішила зробити з Павлограда тимчасову споруду. Тому пропоную зупинити хаотичну забудову Павлограда і зокрема будівництво МАФа на Західнодонбаській.

Проте міський голова заперечив думку депутата про те, що головний архітектор одноосібно приймає рішення щодо будівництва МАФів у місті.

- Головний архітектор не приймає особисто рішення, вона обов’язково їх узгоджує зі мною. До мене ніхто жодного разу не звертався, як до міського голови, як до людини, яка контролює роботу в тому числі відділу архітектури. Ні разу ніхто не підійшов і не сказав, що тут є проблема, давайте її обговоримо. Під час початку війни МАФи відіграли важливу роль у забезпеченні продуктами харчування, коли були збої. Вони працюють, вони сплачують податки.

Врешті вирішили обговорити питання спорудження МАФів в місті під час круглого столу.