Якщо міжнародні партнери погодяться на умови міста

Фінансування робіт по спорудженню містечка відбуватиметься в рамках міжнародної програми.
Про це розповів міський голова Анатолій Вершина під час пресконференції.

«Є пропозиція будівництва нового модульного містечка для переселенців. Ми готові надати землю, посприяти будівництву. Але, якщо наші умови не будуть враховані, то ми не надамо згоди на будівництво цього модульного містечка. Наші умови невеликі. Це видача людям, які будуть користуватись житлом, ордера або дозвіл на договірних відносинах, обов'язково індивідуальні прилади обліку і укладання прямих договорів на постачання комунальних послуг індивідуально кожній сім'ї. Вони повинні піти у відповідну службу, укласти договір», – розповів міський голова.

Висунути певні умови при спорудженні модульного містечка для переселенців вирішили, бо мають негативний досвід проживання людей у теперішньому транзитному містечку.

«Ми уже отримали урок від мешканців теперішнього містечка для переселенців. Щороку ми виділяли мільйон з міського бюджету на підтримку переселенців. Там один загальний прилад обліку на воду, електроенергію і договір укладений з ПЖС на водопостачання, теплопостачання. В результаті вони закрили двері і поїхали. А місто вимушене вимділяти кошти для того, щоб підтримувати функціонування цього містечка», – розповів міський голова.

Він також додав, що місто готове виділити в межах 500 тис. грн на поточний ремонт транзитного містечка.

Взяти в оренду два поверхи колишнього НВК та обладнати там житло для своїх працівників з-поміж переселенців готове підприємство ДТЕК Павлоградвугілля.

Ще два поверхи цього ж приміщення готова відремонтувати для своїх працівників, що приїхали з місць активних бойових дій, медицина міста.

Відремонтувати у Павлограді приміщення для своїх мешканців та за свої кошти готова одна із громад Донецької області.
За словами міського голови на сьогодні всі місця для проживання переселенців повністю зайняті, навіть в оренду дуже мало здають житло.

Довідково

З 24 лютого в Павлоград приїхали майже 11 тис. переселенців. За добу заїздить 70-80 осіб, виїздить – близько 30. Тобто більшість залишаються.