Тема павлоградських МАФів викликає жваве обговорення в соцмережах

Коментарі в більшості негативні та дуже негативні.

Нещодавно депутат міської ради виступив із різкою критикою великої кількості цих тимчасових споруд в місті.

«Павлоград перетворюється на суцільний МАФ», – сказав депутат Андрій Чернецький. Інші депутати його підтримали. З цього приводу планували скликати навіть круглий стіл, проте до столу круглого не дійшли, бо з’ясували все раніше.
Чимало нарікань і від мешканців міста. Люди скаржаться, що МАФи псують естетичний вигляд міста, замість них можна було б облаштувати зелені зони і що їх забагато в Павлограді.

Міський голова Анатолій Вершина вважає, що наявність МАФів в місті – то явище позитивне.

«Коли розпочалась війна, то МАФи відіграли немалу роль в забезпеченні людей харчовими продуктами, тому що в них була налаштована логістика, алгоритм дій. Вони їхали закуповували малими партіями. При цьому в них були робочі місця, сплачували зарплати. Вони сплачували та сплачують на сьогодні податок, сплачують пайову участь, оренду землі. Вони створюють конкуренцію навіть великим торговим центрам. Це здорова конкуренція», – сказав міський голова.

За його словами відкриття МАФу – то найкоротший шлях для початку підприємницької діяльності.

«Для того, щоб на сьогодні пройти процедуру виділення земельної ділянки, це пройде не менше, ніж 1,5 чи 2 роки. А якщо людина каже, я хочу сьогодні працювати. Це найкоротший шлях вирішення цього питання. Якщо побудували десь на зупинці МАФ, то, якщо раніше вона була вся обмальована, то зараз можна посидіти, попити кави. Що в цьому поганого? Жаба давить? Так», – додав міський голова.

Він також додав, що наявність фундаменту під час спорудження МАФу не захищає будівлю від знесення у випадку такої необхідності. І цей момент прописаний у відповідному договорі.