Пошкоджені лінії електропередач, житлові будинки

В ніч на 14 вересня російські війська обстріляли Миколаїв та Нікопольську громаду Дніпропетровщини. В результаті масованого обстрілу зруйнована велика кількість житлових будинків.

Миколаїв ворог обстріляв після першої ночі. За даними міського голови Олександра Сєнкевича, наразі на місцях працюють аварійні бригади та комунальники.

- Миколаїв масовано обстріляли. Пошкоджень зазнали в тому числі і житлові будинки. На деяких вулицях розчищаємо проїзд для громадського транспорту. Збираємо детальну інформацію про наслідки обстрілу. Подробиці повідомлю вам пізніше, - поінформував міський голова.

На Дніпропетровщині росіяни за ніч тричі обстріляли Нікопольщину. Ворог гатив по Нікопольській та Марганецькій громадах з важкої артилерії. Випустив 75 снарядів. Обійшлося без загиблих та постраждалих, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

- Сам Нікополь був атакований двічі. У місті пошкоджені до 20 будинків, кілька газогонів та ліній електропередач. Без світла лишилися майже 3 000 родин. Частину уже підключили. Енергетики продовжують лагодити мережі, - розповів він.

За даними голови ОВА, у Марганецькій, Мирівській та Томаківській громадах, які лишилися без води через ворожі обстріли напередодні увечері, тривають відновлювальні роботи. У решті районів ніч минула без обстрілів і на цю хвилину спокійно.