Учасники проєкту тепер звітуються на державній платформі «Prozorro» про всю використану гуманітарну допомогу

 Вони зобов’язалися працювати на принципах доброчесності та відкритості.

Про це розповіла заступниця міського голови Аліса Рябова.

«Павлоград увійшов в коаліцію доброчесних громад і ми цим горді. Звітуємось про гуманітарну допомогу на платформі «Prozorro». Скільки ми її отримуємо, куди діваємо, в якій кількості, для якої категорії населення. І ми цим горді», – розповіла Аліса Рябова.

Участь у цьому проєкті має і прагматичні цілі. Адже для благодійників дуже важливо, щоб продукція розподілялась чесно за призначенням. У відповідь громада демонструє відкритість і розраховує, що потоки допомоги не тільки не зменшуватимуться, але й зростатимуть.

«Ця платформа нам забезпечує дуже добру славу. Тобто з нами можна мати справу. І зараз уже не ми шукаємо благодійні фонди, а вони нас шукають», – додала Аліса Рябова.

І цілком реально, що після перемоги у війні розпочнуться великі проєкти з відбудови України. І допомога та інвестиції надаватимуться перш за все тим громадам, які продемонстрували свою доброчесність та прозорість.

Довідково

На сьогодні міська влада Павлограда залучила до міста понад 10 міжнародних благодійних фондів та організацій. Це потужні відомі на увесь світ організації.