Проєкти, скоріш за все, будуть реалізовані по завершенню війни


У Павлограді на сьогодні виникла велика проблема із наданням прихистку людям, що прибувають до міста із зони бойових дій. За неофіційною статистикою в місті близько 20 тис. переселенців. Офіційно – близько 15 тис. Щодня прибувають 60-80 чол.

Всі гуртожитки, терцентр повністю заповнені. Навіть винайняти житло теж проблематично.
Тому міська влада почала шукати шляхи реалізації проєктів по створенню соціального житла через залучення міжнародних організацій та участі у грантових проєктах.

Зокрема, за словами заступниці міського голови Аліси Рябової, планується відремонтувати та переобладнати під соціальне житло колишній гуртожиток по вул. Промисловій, будівлю колишньої МСЧ 15 та колишню стоматологічну поліклініку на селищі ПМЗ.

«З житлом дуже важко. Подали грант на капітальний ремонт гуртожитку по Промисловій 9. Розглядається також будівля колишньої МСЧ 15, як соціальне житло. Є стоматологічна поліклініка на селищі ПМЗ на вулиці Достоєвського, яка також подана на участь у гранті. Грантодавці зацікавились цією будівлею. Але потрібно розуміти, що більшість цих проєктів буде реалізовуватись по завершенню бойових дій», – розповіла Аліса Рябова під час брифінгу.

Окрім того, ведуться перемовини щодо будівництва в місті модульного містечка.

ДТЕК Павлоградвугілля облаштовує два поверхи будівлі колишнього НВК для охочих працювати на підприємстві з-поміж переселенців. Ще два поверхи готові відремонтувати медики для своїх працівників, що приїхали в місто із зони бойових дій.