Депутати затвердили перейменування вулиці Шмідта в центрі Дніпра на вулицю Степана Бандери

Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов у Facebook

«Одна з центральних вулиць Дніпра, вулиця Шмідта, стала сьогодні вулицею Степана Бандери. Тепер уже назавжди», – написав Борис Філатов.

Філатов зазначив, що спеціально повідомляє про це російською мовою, щоб «був зрив шаблону, зокрема в тих, хто сидить на болотах». Він додав, що Дніпро став форпостом незалежності України та закликав не сперечатися про доцільність перейменування вулиці.Пізніше Філатов уточнив, що міськрада змінила назви ще 44 вулиць і навіть одного озера.

Так вул. Глинки (Шевченківський р-н) тепер  вул. Королеви Єлизавети ІІ.

Вул. 1 Травня (Шевченківський р-н) носить ім’я українського архітектора Володимира Заболотного, який був одним із авторів проєкту будинку Верховної Ради України та розробляв плани забудови низки міст Дніпропетровщини.
Вул. Давидова (Чечелівський р-н)  вул. Карла Роде, якого називають першим лікарем Дніпра, що жив і працював тут з кінця 1780-х до своєї смерті у 1821 році.

Вул. Суворова (Чечелівський р-н)  вул. Алана Шепарда, першого американського астронавта.
Вул. Пушкіна (Амур-Нижньодніпровський р-н)  вул. Василя Бабенка, українського вченого-археолога, якого свого часу Дмитро Яворницький залучив до вивчення етнографії нашого краю.

Вул. Єрмолової (Шевченківський р-н)  вул. Василя Сліпака, всесвітньо відомого українського оперного співака, який загинув у боях за Україну.

Вул. Гулі Корольової (Індустріальний р-н)  вул. Квітки Цісик, популярної у США співачки, яка мала українське коріння.

Вул. Казакова (Соборний, Шевченківський р-н) — вул. Ніла Армстронга, американського військово-морського льотчика і першого землянина, який ступив на поверхню Місяця.
Вул. Ломоносова (Амур-Нижньодніпровський р-н) — вул. Олександра Таушева, засновника місцевого атлетичного товариства.

Озеро Московське (Амур-Нижньодніпровський р-н)  Плесо Ломівське.

За даними мера Дніпра, загалом у місті дерусифіковано вже більше ніж 110 топонімів і це ще не кінець.