Увечері сили ППО збили над Дніпропетровською областю два дрони-камікадзе «Шахід-136»

 Один з безпілотників упав у двір приватного будинку, є постраждалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

23 вересня у передмімісті Дніпра спрацювало ППО – було збито два іранські ударні дрони. Один із них упав у двір приватного будинку та загорівся. Шестеро людей постраждали, одного довелося госпіталізувати. Через падіння дрону зруйновано три господарські будівлі, пошкоджено житловий будинок та дві машини.

Другий дрон «приземлився» на трасі в області, на місці удару утворилася вирва – пошкоджено 100 квадратних метрів дорожнього покриття.

Лукашук зазначив, що такими дронами Дніпропетровську область окупанти атакують не вперше. Росіяни називають іранські дрони «Герань-2», звук цих БПЛА дуже схожий на звук мопеда. Західні ЗМІ пишуть, що тактика використання іранських «шахідів» передбачає роботу двох дронів по одній цілі.

Нагадаємо, що керівництво Ірану публічно заявляло про свою нейтральність.

 

Коментарі   

0 # Шахид 24.09.2022, 12:10
Когда на Иранские города в скором будущем будут сыпаться бомбы и ракет, жители Ирана не войте потом и не ропщите на несправедливость в мире . Просто вспоминайте эти дни и то что творят ваши дроны на нашей земле.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата