Всього в місті 305 вулиць та провулків


За словами керівника КП «Павлоград-Світло» Бориса Синюкова, 9 вулиць, що не мають вуличного освітлення, потребують капітального ремонту. На жаль, зараз у зв'язку з воєнним станом виконання таких робіт неможливе.

Війна також зруйнувала плани щодо безпровідного управління зовнішнім освітленням. Тобто, зв'язок із шафами зовнішнього освітлення через джі-пі ес зв'язок.

«Диспетчер бачить на комп'ютері роботу всіх шаф і може оперативно втрутитись при збоях в роботі та керувати освітленням з комп'ютера. Тоді світло можна за потреби увімкнути чи вимкнути. Це значно спрощує роботу, має відчутний економічний ефект та покращує оперативність в роботі. Інформація зчитується і передається по програмі й диспетчер це все бачить, всі неполадки в роботі й відразу їх усуває», – розповів Борис Синюков.

За його словами програма уже була протестована й навіть виділені кошти на її реалізацію у 2022 році. Проте у зв' язку з воєнним станом фінансування призупинено.

На сьогодні 71 шафа зовнішнього освітлення розкидана по всьому місту. Кожна шафа розрахована на 200 світлоточок. Шафи працюють в автономному режимі. І про якісь проблеми в роботі системи освітлення можна дізнатись за дзвінками мешканців міста. Тоді доводиться виїздити та усувати проблеми. Це потребує певного часу.

Довідково

КП «Павлоград-Світло» працює за трьома напрямками:

  • зовнішнє освітлення міста, обслуговування повітряних та кабельних мереж загальною протяжністю 325 км, 71 шафу зовнішнього освітлення та 10 тис. світлоточок;
  • безпека дорожнього руху. Обслуговування 29 світлофорних об'єктів, понад 3 тис. дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки (70 км) та 144 пішохідних переходів;
  • забезпечення роботи цілодобового диспетчерського центру (гаряча лінія міського голови).

Всю цю роботу виконують 34 працівники КП «Павлоград-Світло».