Як і чим в Павлограді можуть допомогти безхатькам?
Вони можуть порпатися в смітті – це можливість знайти їжу чи заробити гроші. Вони можуть спати на лавках, грітися в під’їздах чи робити саморобні шалаші у зелених зонах. Безхатьки, «бомжі»…так називають їх у суспільстві.
Мешканці Павлограда відзначають, що на вулицях міста кількість осіб без певного місця проживання помітно збільшилась. Хто ці люди, чому опинились на вулиці та пішли жебракувати? Як і чим в Павлограді можуть допомогти безхатькам? Спробуємо розібратись. Що пропонують мешканці міста, міська влада, експерти та що думають самі безхатьки. Про все це далі у подкасті