За даними австралійського професора, це станеться приблизно через 5 млн років. 

Приблизно через 5 мільйонів років на планеті не залишиться жодного чоловіка. У цьому переконана австралійська вчена, професор Грейвс. За її розрахунками, цей процес вже почався, пише the Daily Mail.

За словами спеціаліста, зникнення чоловічої статі станеться через набуту крихкість чоловічої статевої хромосоми – Y-хромосоми.
Так, професор проаналізувала певну кількість чоловічих і жіночих статевих хромосом.

Виявилося, що X-хромосома (жіноча) містить 1000 або більше здорових генів. У Y-хромосоми колись була така сама кількість генів, однак протягом сотні мільйонів років вона зруйнувалася і тепер у сучасного чоловіка менше 100 генів.

Тож, наявність двох X-хромосом у жінок "підстраховують" у разі пошкодження. А от відсутність пари в Y-хромосоми створює труднощі з виправленням помилок, що сприяє її поступовому руйнуванню.

Що робитимуть жінки, коли на планеті не залишиться жодного чоловіка, вчені не прогнозують. Та і передбачити вчинки жінки  – справа марна. 

 Можливо почнуть клонувати марсіан. А  можливо і обійдуться без них, бо на той час будуть досить розвинені різні репродуктивні технології. Одним словом, життя на Землі не припиниться.