Випадок вандалізму відбувається уже не вперше


Це сталося в ніч з 28 на 29 квітня. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Тетяна Руденко.

- До яких пір в нашому місті буде таке коїтися? Спочатку підпалили фото загиблого Героя,  потім відламали маленькі лампадки, потрощили фото Героя .. і ось знову пам'ять про загиблих не дає комусь спокійно жити!