Молодик підійшов до потерпілої зі словами: «Вибач, такі обставини!» і зірвав з шиї жінки золоті ланцюжки з кулонами.

Такій ввічливості чоловік видно навчився у місцях позбавлення волі, звідки звільнився лише рік тому. Повідомляє прес-служба павлоградськоог відділу поліції.

Потерпіла відразу звернулась із заявою до Павлоградського відділу поліції. Жінка добре розгледіла зловмисника і надала правоохоронцям точні прикмети чоловіка.
Під опис підпадав раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини 32-річний житель Павлограда.

«Завдяки професійним діям працівників Павлоградського відділу поліції, зловмисника було затримано за лічені години, але не обійшлось без переслідування. Оперативним шляхом злочинцю було запропоновано зустрітися. На зустріч чоловік приїхав на таксі, але коли побачив поліцейських, наказав водію їхати і не зупинятись. Почалось переслідування. Але далеко втекти йому не вдалося: на автобусній зупинці таксі зупинилось і чоловік був затриманий правоохоронцями», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Під час слідчих дій жінка впізнала свого кривдника.

Чоловікові доведеться відповідати перед законом згідно зі ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж).

Наразі зловмисника затримано в рамках ст. 208 КПК України, триває досудове слідство. Правоохоронцями перевіряється причетність затриманого до аналогічних злочинів скоєних на території міста та району.

Читайте також: У Павлограді заарештували підозрюваного у скоєнні озброєного пограбування