Одна нечисленна група людей із близько десяти чоловік «желали счастья», інша (удвічі більша) виконували Гімн України.

Близько тижня тому у соцмережах павлоградців запрошували о 13.00 прийти на залізничний вокзал і заспівати «Мы желаем счастья вам». Інформація про флешмоб особливо активізувалась напередодні увечері і викликала бурхливе обговорення.

«Народ, не допускайте такие флеши у нас в городе! Поверьте, "грады" прилетят даже свист не услышите! », – пише користувач соцмережі Facebook Тетяна.

Близько 13.00 на вокзал підійшли близько 20 чоловік павлоградських активістів із українськими прапорами.

У приміщенні вокзалу уже перебувала нечисленна група людей (близько десяти чоловік), котрі о 13.00, діставши папірці та мобілки зі словами пісні «Мы желаем счастья вам», почали співати.

У цей час зі словами «Слава Україні!» в зал зайшли активісти і почали виконувати Гімн України.
Проспівавши російську пісню, люди роздратовано почали покидати залу вокзалу. На запитання чому не хочуть співати українські пісні, відповіли, що на якій мові хочуть на такій і співають.

Активісти розповіли декілька патріотичних українських віршів і теж розійшлись.

Активістка Яніна розповідає, що подібний флешмоб хотіли провести також у Дніпрі, але активісти теж завадили. Активісти вважають, що організовувати подібні флешмоби із російськими піснями у той час, коли у нас іде війна із Росією – це неповага до України і далеко не патріотично.

На акції були присутні також правоохоронці. Вони попередили, щоб обидві групи вели себе культурно, бо співати пісні – це не є порушенням закону.

«Інша справа, якщо там буде відкрита агітація, то тоді я сам відреагую на це», – говорить правоохоронець Дмитро.

Акція пройшла спокійно. Втручатись правоохоронцям не довелось.