Сьогодні в Павлограді більше тисячі чоловік вийшли на мітинг проти закриття медико-санітарної частини №7.

 Спочатку люди зібрались на зупинці селища ПЗТО. Потім колонами із гаслами «Нет закрытию медсанчастин 7», «Нам нужны травматолог, эндокринолог» вирушили до Будинку культури машинобудівників.

 Люди зупинились на трасі перед мостом.

 На дорозі утворився величезний ланцюг автомобілів, в тому числі і пасажирські автобуси.

 

 Потім мітинг перемістився ближче до будинку культури. Люди розповідають, що вони вийшли страйкувати, бо, за їх інформацією, МСЧ №7 мають закривати. Насправді ж, як виявилось, лікувальний заклад ніхто не планував закривати.

 Планувалась лише його реорганізація. Люди про це не були проінформовані. Навіть і декотрі медичні працівники МСЧ №7 не знали про те, що вони не залишаться без роботи.

 

 Начальник департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної адміністрації Ігор Македонський розповів людям, що вони будуть так само лікуватись в МСЧ№7 у тих же лікарів, що лікарні ніхто не збирався закривати.

 Перед мітингарями виступив також міський голова Іван Метелиця, навальник управління охорони здоров’я міста Олена Герасименко. На мітингу було чимало міліціонерів, в тому числі і начальник відділу міліції, прокурор міста, керівники всіх лікувальних закладів. Було також і декілька машин швидкої допомоги. І міліція, і швидка на мітингу знадобились.

 У той час, коли більшість страйкарів перебували біля будинку культури, ближче до траси почувся постріл.

 Як виявилось, чоловік стріляв із пістолета. На щастя, ні в кого не влучив. Його швидко схопили правоохоронці, вибивши у нього із рук пістолет. На землі були сліди крові. Але, як стверджують очевидці, при затриманні «стрілок» упав і розбив собі ніс.

 Очевидці також розповідають, що між двома чоловіками виникла сварка. Один із них вихопив пістолет і здійснив постріл.

 Правоохоронці доправили його до відділку міліції.

 Після цього людей на мітингу стало трохи менше. Від проблем медицини люди перейшли до інших проблем міста