Поблизу зупинок громадського транспорту встановлюють бетонні захисні споруди

Після численних бомбардувань, у місті вирішили збільшити кількість захисних споруд. У місцях найбільшого скупчення людей встановлять мобільні укриття. Вони сертифіковані і навіть пройшли випробування на передовій.

Споруда виготовлена з надміцного бетонк, її товщина – 200 міліметрів.

За словами комерційного директора підприємства з виробництва залізобетонних конструкцій Олега Яницького, споруда може витримати ударну хвилю від будь-якого з існуючих снарядів і кулеметну чи автоматну чергу.

Захисне модульне укриття складається з 10 або ж 13 залізобетонних блоків. Передбачено кілька входів та місця для сидіння. Також укриття обладнають освітленням, лавами та системою обігріву. У разі тривоги одночасно тут можуть перебувати щонайменше до сорока осіб.

Продукція сертифікована та узгоджена з військовими, додають фахівці. І з 2015 року неодноразово пройшла випробування на передовій, витримавши серйозні обстріли та вибухи, зберігаючи життя наших військових.

Саме через такі високі показники безпеки у міськраді і вирішили оснастити місто такими спорудами. Це дасть змогу захистити населення від бомбардувань, а також збільшити кількість існуючих укриттів.

Наразі планують встановити 28 споруд. Проте, у міськраді кажуть: згодом їх стане ще більше.