За кожну пільгову поїздку сплачує міський бюджет

Безоплатним проїздом в міському транспорті Павлограда користуються ті, хто має таке право згідно із відповідним Законом України. Кількість поїздок у таких пільговиків не обмежена. Інша категорія пільговиків має обмежену кількість поїздок в міському транспорті. Вони отримали пільгові картки на проїзд згідно з рішенням міської ради.
Серед тих, чиї поїздки не обмежені, трапляються такі, що б'ють рекорди - 150 поїздок на місяць.

«Кожен, хто необмежено користується безоплатним проїздом, має розуміти, що якщо я проїхала до Куба- це мінус з міського бюджету. Потім вирішила поїхати на Міськгілку - це мінус з міського бюджету. А потім вирішила поїхати на селище Шахтобудівників- це знову мінус з бюджету. У нас є люди, які необмежено користуються понад 100 разів на місяць пільговим проїздом. Останній раз було 150 разів. Це лише одна людина. Тобто, для того, щоб людина 150 разів проїхала, ми маємо сплатити податок. Тому, прохання до тих, хто користується необмеженим проїздом, все ж таки рахувати державні гроші, місцеві гроші, як власні. Бо це податки наших містян, які можна скерувати на інші потреби, яких зараз дуже багато», –  сказала під час брифінгу заступниця міського голови Аліса Рябова.

Вона також додала, що трапляються випадки, коли люди передають свої картки родичам чи знайомим. При виявленні таких випадків, власників карток позбавляють права пільгового проїзду.

Всього в Павлограді за рішенням міської ради видано 12 тис. карток. Активно ними користуються понад 10 тис. осіб. Ще 100 карток видано переселенцям, котрі мають на це право згідно із Законом України.