Жодних негативних хімічних наслідків немає

Перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов спростовує інформацію про хімічну небезпеку через російську ракетну атаку на Павлоград. Про це він сказав в етері «Свобода.Ранок»

«Інформація щодо хімічних атак не відповідає дійсності. Атака серйозна – пошкоджено багато будівель. Але ситуація, яка склалася, жодних хімічних наслідків не несе», – сказав він.
Крім того Орлов повідомив, що всі заміри, які робилися вночі, показали те, що повітря – чисте. За його словами, інформацію щодо ймовірної хімічної небезпеки розганяли деякі телеграм-канали і це була спроба посіяти паніку.

Через російську ракетну атаку на Павлоград постраждали 34 людей, серед них є п’ятеро дітей. За даними місцевої влади, у Павлограді було пошкоджено промислове підприємство, де сталася пожежа. Яке саме підприємство зазнало атаки, не уточнювалося. Відомо, що у Павлограді є хімічний завод, яке виробляє вибухові речовини.

Повітряна тривога вночі 1 травня тривала близько трьох годин. Російські війська атакували Україну з Мурманської області та району Каспійського моря. Як повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, 15 з 18 ракет українські військові знищили.