
Під час нічної атаки на Дніпропетровську область ППО збила всі чотири ворожі безпілотники
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.
"Вночі захисники неба відбили атаку ворожих БПЛА на Дніпропетровщину. Захисники з ПВК "Схід" знищили над регіоном 4 безпілотники. Ймовірно, "Шахеди-136" і "Орлан-10", - написав він у телеграм-каналі.
Очільник ОВА також зазначив, що інших атак на область не зафіксовано. Усюди обійшлося без обстрілів.



