Ворожу ракету збили сьогодні вранці


Сьогодні, 22 жовтня, силами і засобами протиповітряної оборони в небі над Дніпропетровською областю збили ворожу ракету.

Про це повідомив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
За його словами, ракету збили військові з ПвК "Схід" над Синельниківщиною.

"Під ранок над Синельниківщиною оборонці неба знищили ворожу ракету. Вдячний військовим з ПвК "Схід" за влучну роботу", — йдется у повідомленні.

Також Лисак додав, що ніч у громадах області пройшли без обстрілів.