Вийшов з ладу каналізаційний колектор


Ця прикра ситуація трапилась 16 грудня. Нечистоти залили приватні садиби, льохи і навіть забрались в житло павлоградців по вул. Робітничій та Б. Захави.

Депутати міської ради під час позачергової сесії вирішили виділити постраждалим грошову компенсацію - від 30 до 50 тис. грн. Всього на ці потреби виділили 500 тис. грн з міського бюджету.

Що потрібно зробити, аби отримати таку допомогу, мешканцям повідомлять індивідуально.

Ситуацію з каналізаційними колекторами в місті міський голова назвав катастрофічною.