Ненароком наступила на ворожий боєприпас


Нещасний випадок стався учора надвечір у Марганецькій громаді. 67-річна жінка наступила на ворожий снаряд, який опинився на подвірʼї після одного з російських обстрілів.

Про це розповів начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Нині постраждала перебуває в лікарні. У неї мінно-вибухова травма й серйозне поранення стопи. Медики оцінюють стан жінки як важкий.