Під час масованої атаки 26 лютого окупанти влучили в об'єкт ДТЕК у Дніпропетровській області


За інформацією пресслужби ДТЕК, фахівці вже працюють над ліквідацією наслідків удару та відновленням роботи енергосистеми.