Хімзавод готовий віддати

Питання обговорювалось під час сесії депутатів міської ради.

- Якщо вкласти туди 50 млн, то до 50 людей там може розміститись, - зауважив міський голова Анатолій Вершина.

Щоправда, депутати уточнили, що не 50, а близько тисячі осіб. Мова йде про занедбане укриття, котре знаходиться на селищі Хімзавод.

- Останній раз на Ливмаші чоловік хотів піти в укриття і був убитий, а ті, хто залишився, вціліли. Люди кажуть, що потрібне сховище. Припускаємо, що ми збудуємо там сховище. Щоб добігти туди, потрібно хвилин 15, ракета летить до 5 хв. Я не кажу, що вони не потрібні, але чи є доцільність. Моя пропозиція, щоб не звинуватили нас, що ми не хочемо, щоб люди ховались від прильотів, давайте іще доопрацюємо це питання.

Депутати погодились доопрацювати та розглянути це питання на наступній сесії.