
Аварія на водопровідній мережі
Павлоград сьогодні на 5 годин залишився без водопостачання.
За інформацією КП "Павлоградводоканал" все через аварію на водопроводі.
"У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі з 13-00 год тимчасово припинена подача води на місто Павлоград", - йдеться у повідомленні.
Відновити водопостачання обіцяють приблизно о 18-00. Павлоградців просять віднестись до цього з розумінням.



