Аварія на водопровідній мережі


Павлоград сьогодні на 5 годин залишився без водопостачання.

За інформацією КП "Павлоградводоканал" все через аварію на водопроводі.

"У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі з 13-00 год тимчасово припинена подача води на місто Павлоград", - йдеться у повідомленні.

Відновити водопостачання обіцяють приблизно о 18-00. Павлоградців просять віднестись до цього з розумінням.