Діти розважаються...


Зранку 9 вересня у сквері ім. Тараса Шевченка комунальники помітиливстелені гілочками туй та бутонами троянд пішохідні доріжки. Хтось пошматував деревцята та повикидав на асфальт.

"Малолітні вандали знищили частину затишку, естетики й душевного відпочинку та кинули їх під ноги. Подібні вчинки — це не лише шкода природі, а й знецінення зусиль тих, хто щодня працює задля комфорту павлоградців та гостей Павлограда", - йдеться у повідомленні КП "Затишне місто".

Співробітники КП «Затишне місто» висловлюють обурення та закликають батьків стежити за совїми дітьми під час відпочинку у сквері.