Це найбільша колекція радянських механічних годинників в Україні.

 Виставка старовинних годинників відкрилась сьогодні в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї.

 На виставці представлені понад 60 настінних, настільних та камінних годинників . Всі вони у робочому стані. І кожен із них має свою мелодію. Всього ж у приватній колекції подружжя Ковригіних, Тетяни та Олега, понад 100 годинників.

 Збирали колекцію упродовж двох років. Розповідає Олег Ковригін.

 «Декотрі годинники приносили знайомі, знаючи про наше захоплення. Приносили у різному вигляді , поламані, по запчастинах, декотрі купували. Спілкуємось із колекціонерами із різних міст України. Раритетними вважаються годинники, котрі не випускаються уже більше 15 років», – розповідає Олег.

 У планах подружжя зібрати більше 200 годинників. Готові також прийняти старовинні годинники і від павлоградців. Кажуть, що можуть їх відремонтувати, або ж викупити.

 Більш детально про історію кожного годинника можна дізнатись, відвідавши виставку . Вона триватиме до 3 травня.

 Декотрі годинники із колекції можна придбати . Є чимало годинників- двійників. Є і раритетні екземпляри, котрі ні за які гроші не продаються. Найстаріший раритетний годинник,«Le Roi a Paris» 1896 року випуску. Але «Король Парижа» ще справно відбиває час. 

 Це перша виставка павлоградських колекціонерів.

 До речі

 Колекціонування годинників – то не єдине захоплення подружжя Ковригіних. У вільний від роботи час вони займаються допомогою безпритульним тваринам.